Programma Olympische Winter Spelen:

De Olympische Winter spelen wordt dit jaar gehouden van 9 tot en met 25 februari 2018.
Natuurlijk wil je niks missen van alle sporten hier onder vind je het programma van de Winter spelen 2018 in PyeongChang. Alle tijden in het programma zijn Nederlandse tijden in PyeongChang is het door het tijdsverschil acht uur later.

Vrijdag 9 februari

  • 12:00 uur openingsceremonie

Zaterdag 10 februari

  • 08:15 uur langlaufen, 15 km skiatlon (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Japan – Zweden (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1500 m (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 3000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 7,5 km sprint (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland – Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:35 uur schansspringen, normale schans (mannen)

Zondag 11 februari

  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 30 km skiatlon (mannen)
  • 08:00 uur schaatsen, 5000 m (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Finland – Verenigde Staten (vrouwen)
  • 10:50 uur rodelen, individueel, 3e en 4e run (mannen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 10 km sprint (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Canada – Olympic Athletes from Russia (vrouwen)

Maandag 12 februari

  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, landenwedstrijd
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zwitserland – Japan (vrouwen)
  • 11:10 uur biatlon, 10 km achtervolging (vrouwen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (mannen)
  • 13:00 uur biatlon, 12,5 km achtervolging (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden – Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:30 uur schaatsen, 1500 m (vrouwen)
  • 13:50 uur schansspringen, normale schans (vrouwen)

Dinsdag 13 februari

  • 01:00 uur curling, gemengd dubbel (wedstrijd om het brons)
  • 02:00 uur snowboarden, halfpipe (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, combinatie (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Canada – Finland (vrouwen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (mannen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (vrouwen)
  • 11:30 uur rodelen, individueel 3e en 4e run (vrouwen)
  • 12:00 uur curling, gemengd dubbel (finale)
  • 12:00 uur schaatsen, 1500 m (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Olympic Athles from Russia (vrouwen)

Woensdag 14 februari

  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (vrouwen)
  • 02:30 uur snowboarden, halfpipe (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Zweden – Zwitserland (vrouwen)
  • 07:00 uur noordse combinatie, normale schans/10 km (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea – Japan (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (vrouwen)
  • 12:05 uur biatlon, 20 km individueel (mannen)
  • 12:20 uur rodelen, dubbels (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slowakije – Olympic Athletes from Russia (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Slovenië (mannen)




Donderdag 15 februari

  • 02:00 uur snowboardcross (mannen)
  • 02:30 uur kunstschaatsen, paarrijden
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Finland – Duitsland (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Canada (vrouwen)
  • 07:30 uur langlaufen, 10 km vrije stijl (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Noorwegen – Zweden (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Finland (vrouwen)
  • 12:00 uur biatlon, 15 km individueel (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 10 km (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Tsjechië – Zuid-Korea (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland – Canada (mannen)
  • 13:30 uur rodelen, estafette

Vrijdag 16 februari

  • 01:30 uur skeleton, 3e en 4e run (mannen)
  • 02:00 uur snowboardcross (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Slowakije (mannen)
  • 07:00 uur langlaufen, 15 km vrije stijl (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Slovenië (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 5000 m (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Finland – Noorwegen (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden – Duitsland (mannen)

Zaterdag 17 februari

  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Canada – Tsjechië (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea – Zwitserland (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 10:30 uur langlaufen, 4×5 km estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 12,5 km massastart (vrouwen)
  • 12:20 uur skeleton, 3e en 4e run (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Verenigde Staten (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slovenië – Slowakije (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, grote schans (mannen)

Zondag 18 februari

  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (mannen)
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 4×10 km estafette (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 15 km massastart (mannen)

Maandag 19 februari

  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (mannen)
  • 12:15 uur tweemansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, teamwedstrijd grote schans (mannen)

Dinsdag 20 februari

  • 02:00 uur kunstschaatsen, ijsdansen
  • 02:30 uur freestyleskiën, halfpipe (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 3000 m estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur Noordse combinatie, grote schans / 10 km (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, estafette gemengd

Woensdag 21 februari

  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (mannen)
  • 09:00 uur langlaufen, team sprint (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, ploegenachtervolging (mannen en vrouwen)
  • 12:40 uur tweemansbob, 3e en 4e run (vrouwen)

Donderdag 22 februari

  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (mannen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, halfpipe (mannen)
  • 08:30 uur noordse combinatie, grote schans (mannen)
  • 08:30 uur ijshockey, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 5 km estafette (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 4×6 km estafette (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, finale (vrouwen)

Vrijdag 23 februari

  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, vrije kür (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, alpine combinatie (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (mannen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, 4×7,5 km estafette (mannen)

Zaterdag 24 februari

  • 01:00 uur curling, finale (mannen)
  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, landenwedstrijd
  • 04:00 uur snowboarden, parallelreuzenslalom (mannen en vrouwen)
  • 05:30 uur langlaufen, massastart 50 km klassiek (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, massastart (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, wedstrijd om brons (mannen)

Zondag 25 februari

  • 01:00 uur curling, finale (vrouwen)
  • 01:30 uur viermansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 07:00 uur ijshockey, finale (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, massastart 30 km klassiek (vrouwen)
  • 12:00 uur sluitingsceremonie





Programma per sport: